Медведі

Тінг

Склад: Медведик коричневого кольору – 50 см. ..

874 грн.


Рижик

Склад: Медведик коричневого кольору – 100 см. ..

1 874 грн.


Пухнастик

Склад: Мишка коричневого цвета - 45 см. ..

749 грн.


Пломбір

Склад: Медведик білого кольору – 50 см. ..

874 грн.


Мішель

Склад: Медведик білого кольору – 80 см. ..

1 249 грн.


Кнопкіни

Склад: Медведик кремового кольору – 60 см. ..

1 124 грн.


Донг

Склад: Медведик кремового кольору – 40 – 50 см. ..

874 грн.


Бей

Склад: Медведик білого кольору – 20 – 30 см. ..

624 грн.


 Тедді

Склад: Медведик біло-жовтого кольору – 100 см. ..

1 874 грн.


 Вухань

Склад: Медведик коричневого кольору – 50 см. ..

874 грн.


Хочете зробити оригінальний подарунок? Тоді обов'язково замовте доставку квітів з м'якою іграшкою у Львові на нашому сайті! Такий подарунок не буде банальним, припаде до душі будь-якій дівчині або жінці - коханій дружині, сестрі, мамі, дочці. М'яка іграшка стане гідним доповненням до букету, підніме настрій і розповість про ваші непідробні почуття. Проявивши фантазію, можна замовити до іграшки букет квітів в тій же формі. Повірте, цей подарунок запам'ятається надовго.

Подарувати квіти з м'якою іграшкою можна коханій дівчині. Освідчення в коханні букетами, доповненими милими плюшевими створіннями, користується неймовірною популярністю. Не стане перешкодою для такого милого подарунка і те, що ви одружені. Повірте, ваша дружина прийде в справжнє захоплення від вашої ідеї, ви не прогадаєте. Готові порадувати доньку? Тоді швидше оформляйте доставку квітів з м'якою іграшкою у Львові на нашому сайті. Такий подарунок буде приємний і цікавий в будь-якому віці. День народження у подруги?

Або, може, не знаєте, що подарувати їй на 8 Березня або будь-яке інше свято? І знову квіти з іграшкою стануть гідним рішенням.

Та що вже там говорити. Такі презенти приємні і актуальні в будь-який час. Немає жінки або дівчинки, яка не любить квіти або м'які іграшки. А вже якщо вони поєднуються в одному подарунку, позитивним емоціям не буде кінця!