Кульки

Різнобарвні гелеві кульки 6 шт

Склад: 6 гелевих кульок. ..

300 грн.


Гелеві кульки у формі серця 3 шт

Склад: 3 гелевих кульки у формі серця. ..

150 грн.


Гелеві кульки різнокольорові 10 шт з написом

Склад: 10 гелевих кульок з написом. ..

499 грн.


Гелеві кульки різнокольорові 10 шт

Склад: 10 гелевих кульок. ..

499 грн.


Квіти - невід'ємна частина подарунка. День народження, весілля, хрестини - на будь-яку подію ми звикли купувати квіткові букети. Однак іноді, в достатку подарунків, букети, якими б шикарними вони не були, губляться. Хочете, щоб цього не сталося? Тоді, замість звичайних, подаруйте набір з кульок. Замовити доставку кульок у Львові ви можете на нашому сайті.

Кульки завжди асоціюються зі святом, радістю, хорошим настроєм. Квіти з повітряних кульок - оригінальне рішення. Тим більше, що такі набори сьогодні дуже популярні. І у них маса достоїнств. Такі набори виглядають ефектно, вони не зів'януть. Кульки абсолютно невибагливі, їм не потрібна вода, а пелюстки не обсипаються. Набори з кульок абсолютно екологічні, високоякісні і виготовлені з натурального латексу. Важливою перевагою є і приваблива вартість на такі букети. Переконатися в цьому ви можете, оформивши доставку кульок у Львові на нашому сайті. І, звичайно, будь-хто буде радий такому подарунку. Набори з повітряних кульок яскраві, повітряні, з ними захоче сфотографуватися кожен присутній на святі.

Купивши такий набір, ви можете сміливо відправитися в гості. Набір з повітряними квітами буде доречним в офісі. Великий набір призведе до непідробного захвату дітей. Немає свята, на якому б такі букети не були б доречні.