Осінні тенденції у флористиці

Осінні тенденції у флористиці

Складати букети і квіткові композиції завжди цікаво. Це справжнє мистецтво, яке вимагає певних навичок і знань. Той, хто займається флористикою, знає, що сезонні тенденції в цій справі мають величезний вплив. Особливо прекрасна осіння флористика: вона яскрава, різноманітна, особлива і завжди нагадує про теплі літні днинки.

Особливості осінньої флористики

Особливий квітковий подарунок актуальний в будь-який час року. Але восени він може стати не тільки особливим, але і вкрай різноманітним, яскравим. Флористика робить все, щоб осінні букети запам'яталися як можна на довше. Всі ми знає, що в кожному сезоні свої квіти. Саме сезонність довгий час визначала флористичні тенденції. Так, навесні складалися композиції з ароматних тюльпанів, неперевершених конвалій, загадкової бузку. Восени доступними ставали королеви саду - хризантеми. Ну, а влітку - ромашки та іриси. Сьогодні ж флористичні можливості стали набагато ширше і різноманітніше, найсвіжіші квіти будь-якого сорту доступні завжди!

Це визначило і сезонних тенденції. Осіння флористика використовує певні кольорові гами, деталі, квіти, доповнюючи барвисті букети дарами природи - соковитими роками і плодами.

Дуже актуальні в цей період теплі відтінки - золоті, жовті, коричневі, помаранчеві, червоні. Акцент можливо зробити, використовуючи в букеті контрастні зелені і яскраво-сині кольори. Для аранжування активно застосовують горобину, шипшина і навіть яблука.

Особливо гарними виходять композиції, розміщені в плетених кошиках. У них об'єднуються не тільки квіти, а й найрізноманітніші фрукти, овочі, природні матеріали. Модне віяння - доповнення таких букетів драпірованої тканиною. Особливу популярність отримала мішковина, саме вона ідеально підходить для осінніх композицій, підкреслюючи їх красу. Не менш актуальне атлас, шифон, мереживо і різноманітні мотузки.

Відмітна особливість осінніх композицій - різноманіття кольорів, форм, відтінків і, звичайно, квітів. Складаючи букет, не бійтеся перестаратися, в такому букеті кожна деталь буде виглядати гармонійно і багато. Такий букет нагадає про недавнє літо і розповість про те, що осінь - не менше прекрасна пора, зі своїми чарівними дарами і неповторними барвами.

16.08.2019 23:06:49
0
177

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Гарантії і згоден з вимогами