Краса на довго: як правильно доглядати за квітами в коробці

Краса на довго: як правильно доглядати за квітами в коробці

Букети в коробці - тренд, який з'явився не так давно, але буквально за короткий час зумів завоювати серця прекрасної половини людства. Квіткові композиції, оформлені таким чином, виглядають шикарно, оригінально, незвично. Крім того, квіти зберігаються набагато довше, для них не потрібна ваза, а доглядати за таким букетом вкрай просто. Проте, існують деякі правила догляду, яких флористи настійно рекомендують дотримуватися.

Що потрібно робити?

Отже, якщо ви стали володарем прекрасного букета в коробці, потрібно докласти всіх зусиль, щоб ця краса радувала вас якомога довше. Ось головні принципи, яких необхідно дотримуватися.

1. Не варто намагатися дістати букет з коробки. У ній квіти поміщені на спеціальну губку. Якщо їх вийняти, а потім знову в неї вставити, губка перестане «працювати» як слід, відповідно, у квітів не буде підживлення і вже незабаром вони помруть.

2. Зберігати коробку з квітами краще в місці, де немає протягів. Важливо також, щоб на подарунок не потрапляли прямі сонячні промені, а також не впливали джерела тепла, такі як батареї, світильники тощо.

3. Поливати квіти в коробці в традиційному розумінні цього слова, не потрібно. Важливо стежити. Щоб губка, на якій закріплені стебла, завжди була вологою, але не занадто мокрою. Підливати воду по мене необхідності. Робити це краще невеликий лійкою або медичним шприцом. При цьому воду перед поливом краще відстоювати. Якщо помітили, що на дні коробки зібралося багато води, злийте її.

4. Щоб продовжити композиції життя, видаляйте опале пелюстки, а також для запобігання розмноження бактерій, що згубно впливають на квіти.

Досвідчені флористи радять поливати композиції в коробках спеціальним розчином, це ще більше продовжить їхнє життя. Якщо коробку вам презентували в опалювальний сезон, квіти можна обприскувати, тому що в кімнаті повітря пересушене. Використовуйте для цього звичайний пульверизатор. Але не варто занадто захоплюватися: вода не повинна збиратися в бутонах.

Чого робити дуже не рекомендовано?

В продовження теми правил догляду за квітами в коробці, слід також згадати про те, що категорично робити не рекомендується:

1. Діставати квіти з коробки, виймати їх з губки, підрізати стеблинки. Це сприяє швидкому старінню букета.

2. Зрошувати або поливати звичайною водою з-під крана. Для цих цілей варто використовувати тільки відстояну воду, стежити, щоб її температура не була вище або нижче кімнатної.

Власне, на цьому все. Дотримуйтесь прості правила, перераховані вище, і композиція в коробці буде радувати вас дуже довго.

16.08.2019 18:01:50
0
297

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Гарантії і згоден з вимогами