Даруйте жінкам квіти! Це дуже важливо

Даруйте жінкам квіти! Це дуже важливо

Жінки прекрасні. Вони - загадки, оповиті ореолом таємничості, які чоловіки марно намагаються розгадати протягом багатьох століть. У той же час більшість представниць прекрасної половини запевняють, що розгадувати їх не потрібно, достатньо любити й оберігати.

І, звичайно, дарувати квіти. Чи не пару раз на рік по найбільш значущим свят - на День Народження і 8 Березня. Даруйте квіти просто, без приводу і дат. Звичайно, кожна жінка має власні переваги: ​​кому-то по душі шикарні букети з елітних троянд, хтось любить прості польові ромашки або мініатюрні букетики, а хтось не мислить свого життя без горшочних рослин. Даруючи квіти, ви кожен раз підкреслюєте красу своєї обраниці, розповідаєте їй про свої почуття, заявляєте на весь світ, наскільки вона для вас безцінна!

Вручите жінці квіти і спостерігайте за нею. Вона сама, немов прекрасна квітка, розквітає в цей момент. І вага тому, що, отримуючи подарунки у вигляді красивих букетів, жінка відчуває радість, яка викликає непідробне задоволення, знижує тривогу, дає можливість відчувати себе абсолютно спокійно поруч з обранцем. Такий стан цілком можна пояснити з наукової точки зору. Гормон радості - не що інше, як окситоцин. Давно доведено, що він впливає на людські відносини, підвищує довіру, зменшує страх.

Обдаровуючи обраницю квітами, чоловік відчуває практично те ж саме, в їх організмі збільшується вироблення тестостерону. А це - підвищує впевненість в собі. Адже, погодьтеся, кожен чоловік хоче бачити біля себе щасливу жінку.

Більш того, шикарний букет привертає увагу оточуючих. А що ще потрібно жінці? Ловити на собі заздрісні і захоплені погляди - це так здорово! Саме тому, подарувавши букет дівчині в компанії друзів, на роботі або просто на вулиці, ви зробите її ще щасливішим, підкреслите неповторність і доведете щирість своїх почуттів.

Довірте вибір кольорів нам!

Не знаєте, який саме букет подарувати своїй другій половинці? Тоді зверніться за допомогою до наших професійних консультантів. Вони неодмінно допоможуть підібрати саме ті квіти, які найкращим чином висловлять ваші почуття, підійдуть до ситуації або приводу. У нашому магазині ви зможете вибрати будь-які квіти. Широкий асортимент готових букетів і композицій. Додаткові елементи в букеті, які майстерно підбирає досвідчений флорист, зробить композицію ще більш значущою і яскравою. Такі квіти запам'ятаються надовго.

Іноді, щоб проявити увагу, повагу чи симпатію, досить декількох гілочок або однієї квітки. Але деякі ситуації - привід подарувати шикарний величезний букет, кошик квітів або оберемок троянд. Наші флористи будь-який букет перетворять на твір мистецтва. З такими квітами ви неодмінно підберете ключик до дамської сердечку.

16.08.2019 22:52:49
0
243

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Гарантії і згоден з вимогами