Лілії

Букет з 5 лілій та білих хризантем - "Сніжна королева"

Склад: 5 лілій; 6 хризантем; салал; оформлення. ..

1 624 грн.Букет з 15 білих лілій - "Перлина"

Склад: 15 білих лілій (50-60 см.); оформлення. ..

2 813 грн.Букет з білих троянд та лілій - "Шалений вітер"

Склад: 11 білих троянд (60-70 см.); 3 ліліїї; оформлення. ..

1 113 грн.Ці квіти символізують небесну чистоту, непорочну любов, невинність і надію. Бажаєте замовити доставку лілій у Львові? Тоді швидше дзвоніть нам або оформляйте замовлення прямо на сайті. І в зазначений час кур'єр привезе букет в будь-яку точку міста.

Лілії простоять довго. Продовжити їх бездоганний вигляд можна за допомогою невеликого секрету. На стеблі завжди є кілька бутонів, як правило, цвітуть вони не одночасно. Відповідно, обрізаючи зів'ялі квіти, ви продовжуєте квіткову красу.

Лілії, незважаючи на свою невинність, досить агресивні до деяких своїх «родичів» Наприклад, в одному букеті не уживаються лілії і червоні маки - останні просто гинуть через кілька годин. А ось композиція з лілій і кущових троянд - дуже навіть гідний вибір. У такого букета бездоганний вигляд, дивовижний аромат.

У монобукетах квіти також шикарні. Лілії самодостатні, тому їх зовсім необов'язково доповнювати іншими квітами. На якому б варіанті ви не зупинили вибір, доставка лілій у Львові за допомогою нашого сайту - завжди найкращий варіант.

І ще один незаперечний плюс цих прекрасних квітів - їх можна дарувати чоловікам і жінкам абсолютно будь-якого віку.