Фрезії

Букет с розами и орхідеєю Ванда - "Флор"

Склад: 10 рожевих троянд (50-60 см.); 10 кущових троянд; 10 фрезій; 7 орхідей Ванда..

3 813 грн.Букет з різноманітних квітів на основі ірисів - "Морський бриз"

Склад: 3 цимбідіума; 13 ірисів; 3 клематіса; 7 фрезії; 5 альстромерій; салал; офор..

1 999 грн.Букет з 19 рожевих троянд та фрезією - "Фіона"

Склад: 19 рожевих троянд (60-70 см.); 10 гвоздик; 10 фрезій; 10 альстромерій; 9 ц..

2 999 грн.Букет з білих троянд та фрезій з ірисами - "Заповітна Мить"

Склад: 7 білих троянд (60-70 см.); 6 фрезій; 6 ірисів; пісташ; оформлення. ..

1 124 грн.Напевно, не зустріти квітки більш ніжної, ніж фрезія. Вона прибула до нас здалеку - з африканського континенту. Сьогодні оформити доставку фрезії у Львові можна через наш інтернет-магазин. Не відмовте собі в задоволенні насолодитися найтоншим ароматом і привабливою ніжністю.

На нашому сайті можна знайти квіти найрізноманітніших відтінків - кремових, жовтих, бузкових, блакитних, червоних і помаранчевих. Вибираючи букет, мало звертати увагу тільки на колірну палітру. Важливо не помилитися і вміти правильно трактувати значення фрезій, щоб такий подарунок став дійсно доречним. Частіше всього фрезії додають в весняні букети.

Гармоніює фрезія з тюльпанами, гіацинтами. Наречені все частіше віддають перевагу цій квітці, вибираючи свої букети. Вони підкреслюють витонченість і крихкість дівчини. Доповненням весільної композиції можуть служити традиційні троянди або грайливі альстромерії.

Якщо у вас на носі важлива подія, не полінуйтеся замовити доставку фрезії у Львові на нашому сайті. Такий подарунок неодмінно припаде до смаку тому, кому він призначається. Даруючи такі букети, ви немов зізнаєтеся, що довіряєте власне серце людині. Саме таке значення фрезії на квітковій мові.

Квітка крихка, а тому асоціюється з прекрасним почуттям любові.