Кали

Букет з каллами та рожевих троянд - "Ранок над озером"

Склад: 7 кал; 9 рожевих троянд; оформлення. ..

999 грн.Букет з каллами та червоними трояндами - "Ніжне визнання"

Склад: 13 червоних троянд; 6 калл; декоративна зелень. ..

1 124 грн.Кали - дуже красиві, але в той же час неоднозначні творіння природи. У квітки досконало чисті лінії, вона елегантна, а її незвичайність просто заворожує.

Доставка калл у Львові можлива при оформленні замовлення на нашому сайті. З такими квітами ваш подарунок стане дійсно оригінальним.

До речі, кали, на відміну від деяких інших квітів, можна дарувати представникам обох статей. Чи не презентують їх хіба що тільки дітям. Та й привід може бути абсолютно будь-який. Поєднуються кали, доставкою у Львові яких займаємося ми, практично з будь-якими квітами. Однак є свої нюанси. Наприклад, при оформленні букета для чоловіка, краще віддати перевагу великим білим пелюсткам, щоб композиції вийшли громіздким і в них було якомога більше зелених вкраплень. До речі, довге стебло - символ досягнення цілей. Тому такий букет буде не тільки красивим, але і символічним.

Якщо ж букет призначається для представниці прекрасної половини, кали можна сміливо комбінувати з герберами, трояндами, тюльпанами.

Самі по собі перераховані квіти класичні, і букет з них буде повсякденним. А ось додавання калл зроблять його оригінальним і таким, що запам'ятовується. І ще, жінкам, на відміну від чоловіків, можна дарувати кали абсолютно будь-яких відтінків.